NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PROGRAMISTA iOS/ ANDROID/ PC

Zawód: Programista
Miejsce pracy: Pszczyna
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX,  bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i rozwój aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS, Android oraz PC wraz z tworzeniem dokumentacji technicznej
  • uczestniczenie w różnych fazach projektowania oraz wdrażanie aplikacji

Wymagania:

  • znajomość technologii: Android 1.x & 2.x, Java ME (MIDP 1 & 2), Web (HTML 4 & 5, CSS 1 & 2, AJAX, JavaScript), HTTP & HTTPS , XML, XSD, Video Streaming protocols, Unit Testing
  • doświadczenie w programowaniu na platformę iOS
  • co najmniej jeden projekt realizowany na iOS (mile widziane projekty App Store)
  • znajomość zagadnień UA/UX
  • znajomość tematyki dotyczącej zarządzania pamięcią w urządzaniach mobilnych
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na iPhone’a ( Cocoa, Xcode, OpenGL)
  • bardzo dobra znajomość C++ oraz Objective C
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • szansę rozwijania kwalifikacji
  • pracę w młodym i dynamicznym  zespole

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA