NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

OPERATOR MASZYN PTH

Zawód: Operator maszyn
Miejsce pracy: Pszczyna
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX,  bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne (preferowane  mechanika, elektrotechnika)
  • umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn Universal PTH lub innych maszyn montażowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • dyspozycyjność - praca na zmiany

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności
  • korzyści pozapłacowe

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA