NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Kierowca C+E

Zawód: Kierowca
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Nasza firma transportowa świadczy profesjonalne usługi w zakresie transportu materiałów budowlanych sypkich o różnej granulacji. Dysponujemy nowoczesną flotą transportową, zakrudniamy doświadczonych kierowców. Zapewniamy także sprzedaż materiałów budowlanych w bardzo atrakcyjnych cenach oraz dysponujemy wagą elektroniczną.

Zakres obowiązków:

Firma Ochmantrans Team poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca z kategorią C+E do transportu towaru.

Praca na miejscu w Czechowicach-Dziedzicach i okolicy.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorie C+E
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • dyspozycyjność
  • znajomość topografii Czechowic-Dziedzic i okolic
  • aktualne badania lekarskie
  • mile widziane uprawnienia na ładowarkę i HDS

Firma oferuje:

  • pracę w renomowanej firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA