NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Programista PHP »»» Specjalista SEO »»» Programista WordPress HTML/CSS »»» Project Manager »»»

Zawód: Programista
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

Ageno.pl to agencja interaktywna full service z Bielska-Białej. Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych opartych o platformę Magento; aplikacji internetowych dedykowanych; tworzeniem stron internetowych opartych o system WordPress.  Wykorzystujemy nowoczesne technologie i rozwiązania. Stawiamy na ciągły rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Naszymi klientami są firmy z Polski i zzagranicy. Staramy się tworzyć deam team, zatrudniamy osoby, perspektywiczne, które cały czas dążą do bycia lepszym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Znasz się dobrze na PHP lub na HTML/CSS, a może jesteś Ninją JS? SEO jadasz na śniadanie? Dołącz do nas! :-)

Zakres obowiązków:

Kompleksowe, wymagające wdrożenia platform e-commerce w oparciu o Magento, aplikacje dedykowane SaaS i wiele więcej. Stawiamy na wysoką jakość i odpowiedzialność w pracy. Dzielimy się naszą wiedzą oraz staramy się wspólnie rozwiązywać skomplikowane problemy. Korzystamy z najnowszych, ale sprawdzonych i wydajnych technologii. Brzmi to dla Ciebie ciekawie i spełniasz podstawowe kryteria? Dołącz do nas!

Wymagania:

Programista PHP (Backend, również junior)

  • Dobra znajomość języka PHP i MySQL.
  • Znajomość Git
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z wydajnością i skalowalnością rozwiązań informatycznych.
  • Nastawienie na rozwój i samodoskonalenie.
  • Umięjętność szybkiego znajdywania i rozwiązywania problemów.

Programista HTML/CSS (Frontend)

  • Wiedza z zakresu HTML/CSS.
  • Podstawowa wiedza z zakresu UX/UI.
  • Wyczucie estetyczne.
  • Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań.
  • Logiczne myślenie i działanie.

Młodszy Specjalista SEO

  • Znajomość zagadnień SEO (optymalizacja stron, linkowanie, budowa zgodnego z wytycznymi zaplecza).
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia raportów.
  • Operowanie na liczbach, nie tylko na przeczuciach.

Project Manager (projektów e-commerce)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość metodologii projektowych (np. Scrum).
  • Zorganizowanie, nastawienie na cele.

Firma oferuje:

  • Dobre wynagrodzenie uzależnione od efektywności i umiejętności.
  • Praca w prestiżowej firmie, która jest liderem wdrożeń e-commerce opartych o Magento w regionie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Zdobywanie solidnego doświadczenia i poznawanie w praktyce najnowszych technologii.
  • Uczestnictwo w prestiżowych i ciekawych projektach.
  • Wsparcie merytoryczne bardziej doświadczonych osób.
  • Przyjazna atmosfera w klimatyzowanym biurze w Bielsku-Białej.
  • Wygodny fotel i biurko, zewnętrzny duży monitor, dostęp do nowoczesnych narzędzi programistycznych.
  • Najlepsza kawa w mieście.

Jak aplikować - informacje