Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1125        SUBSKRYBUJE: 7115

Specjalista ds. Reklamacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-01

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Zakres obowiązków:

Obecnie rekrutujemy dla jednego z naszych klientów, dużej, międzynarodowej  Firmy z branży automotive.

Miejsce pracy: Andrychów

  • Całościowa obsługa reklamacji zgłaszanych przez użytkowników pojazdów, serwisy oraz dealerów w tym: przyjęcie zgłoszenia, nadzorowanie prac naprawczych serwisu fabrycznego w siedzibie firmy, koordynowanie działań serwisowych w zakresie współpracy z serwisami zewnętrznymi
  • Kompletacja danych finansowo-księgowych w zakresie prowadzonych reklamacji
  • Sprzedaż części zamiennych
  • Wyjazdy do klienta w celach analizy problemu lub w celu naprawy pojazdu
  • Analizy związane z działem serwisu

Wymagania:

  • Minimum 2 lata pracy w dziale serwisu lub w serwisie samochodów ciężarowych, przyczep i naczep
  • Doświadczenie we współpracy z indywidualnym klientem zewnętrznym
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń
  • Znajomość MS Office
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Mile widziana wiedza specjalistyczna w zakresie układów pneumatycznych oraz elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na nowe rozwiązania
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię
  • Umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Potrzebne szkolenia i rozwój zawodowy