NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Referent ds. Administracji (Jasienica)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Międzynarodowa firma branży spożywczej.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca organizacja pracy biura, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi

  • obsługa telefonicznych połączeń

  • segregacja, ewidencjonowanie i tworzenie zbiorów dokumentacji

  • przygotowanie firmy na przyjazd klientów

  • codzienna wysyłka poczty – przygotowanie listów, dostarczenie listów na pocztę

  • kontrola, analiza oraz koordynacja stanu zapasów/zakupów

  • przygotowanie oraz koordynacja korespondencji seryjnej

  • koordynacja kurierów – dostawy i odbiory paczek

  • prowadzenie rezerwacji nieruchomości wypoczynkowych, biletów lotniczych

  • wykonywanie innych prac zleconych

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

  • język angielski – komunikatywny

  • dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność, punktualność, samodzielność

  • wykształcenie min. średnie,

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • system pracy jedno zmianowy
  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy

Jak aplikować - informacje