NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik biura magazynu

Zawód: Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma New Zinc sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych cynkowni na Śląsku, świadczy usługi dla branży samochodowej, maszynowej i budowlanej z zakresu cynkowania galwanicznego. Istnieje na polskim rynku od 2007 roku, działalność opiera na międzynarodowej tradycji. Firmę wyróżnia wysoka jakość świadczonych usług, nowoczesność oraz doświadczenie wykwalifikowanej kadry.

Opis stanowiska:

- wystawianie dokumentów przyjęcia oraz wydania towaru

- kontrola zgodności dostaw i wysyłek towaru

- sporządzanie zestawień na podstawie wydanych detali

- archiwizacja dokumentów

- uczestniczenie w inwentaryzacjach

Wymagania:

- dyspozycyjność  praca na dwie zmiany, również w sobotę

- bardzo dobra znajomość pakietu Office: Word, Excel

- mile widziana znajomość programu Optima

- mile widziane doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku

Firma oferuje:

- umowę o pracę

- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na dwie zmiany

- premię

- pakiet usług medycznych i socjalnych

- pozytywną atmosferę pracy

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA