NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Kierownik produkcji – branża spożywcza (nr ref. KKB 018/2018 )

Zawód: Manager
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

STAFF Service Sp. z o.o. - agencją zatrudnienia z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku pracy.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115

Opis stanowiska:

Do głównych zadań i odpowiedzialności pracownika należeć będzie:

  • całokształt działań związanych z produkcją zakładu, prawidłowe funkcjonowanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań,
  • organizacja produkcji i odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań planowanych do realizacji
  • dobór personelu produkcyjnego, technicznego i administracyjnego oraz jego właściwe wykorzystanie
  • odpowiedzialność za planowanie materiałowe i planowanie procesów produkcyjnych w celu terminowej i jakościowej realizacji zamówień klientów
  • optymalna gospodarka środkami produkcji
  • nadzór i odpowiedzialność za jakość produkcji, przestrzeganie norm jakościowych, wymogów dokumentacji technicznej oraz standaryzacji pracy
  • prowadzenie programu ciągłej redukcji kosztów w zarządzanym obszarze
  • organizacja stanowisk pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, odpowiedzialność za stan środków ochrony indywidualnej oraz ich stosowanie
  • rozwijanie i utrzymywanie skutecznej organizacji poprzez selekcję, szkolenia i motywację załogi oraz ustalanie wymogów w zakresie personelu
  • egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

Poszukiwani kandydaci to osoby, które:

  • mają wykształcenie wyższe
  • mają co najmniej roczne doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • posiadają umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i kapitałem ludzkim
  • mają dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne, analityczne oraz interpersonalne

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:

  • stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • korzystne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznym środowisku

Jak aplikować - informacje