NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Magazynier - Wilamowice k. Brzeszcz

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Wilamowice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca prawie 30-letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i instalacji zewnętrznych z polietylenu. FOX FITTINGS sprzedaje swoje produkty na terytorium kraju jak również eksportuje do ponad 50 krajów świata.Dzięki szybkiemu rozwojowi, firma oferuje swoim pracownikom pracę w miłym otoczeniu i przyjazne warunki pracy oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska:

- przyjmowanie towaru na magazyn,

- przygotowywanie wysyłek,

- przygotowywanie listów przewozowych,

- obsługa koputerowego systemu magazynowego.

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,

- chęć i zaangażowanie,

- poczucie odpowiedzialności,

- obsługa komputera,

- znajomość pakietu Microsoft Office

Firma oferuje:

- długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w zespole ambitnych współpracowników,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- system szkoleń,

- ubezpieczenie grupowe,

- pakiet socjalny.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA