NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Serwisant

Zawód: Elektronik
Miejsce pracy: Wilamowice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca prawie 30-letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i instalacji zewnętrznych z polietylenu. FOX FITTINGS sprzedaje swoje produkty na terytorium kraju jak również eksportuje do ponad 50 krajów świata.Dzięki szybkiemu rozwojowi, firma oferuje swoim pracownikom pracę w miłym otoczeniu i przyjazne warunki pracy oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska:

- przeglądy i serwisowanie zgrzewarek elektrooporowych,

- prowadzenie dokumentacji serwisowej,

- kontakt z klientem,

- kontakt z dostawcami części serwisowych.

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne,

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

- język angielski komunikatywny w piśmie i w mowie – warunek konieczny,

- obsługa komputera, pakiet MS Office.

Firma oferuje:

- długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- godziny pracy 8-16.

- pracę w zespole ambitnych współpracowników,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- system szkoleń,

- ubezpieczenie grupowe,

- pakiet socjalny.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA