Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1125        SUBSKRYBUJE: 7115

BARMAN / BARMANKA

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-04-23

Magnum Stek i Wino to lokal, który specjalnie dla Państwa wciąż się rozwija i doskonali. Otwarty w roku 1992 jako Magnum Pub, w połowie stycznia 2013 r. otwarł część restauracyjną, wprowadzona została nową karta menu, która co sezon przechodzi modyfikację idąc za najlepszymi trendami kulinarnymi. Wyśmienite potrawy kuszą gości wyrazistym smakiem i fantazyjnym wyglądem.

Opis stanowiska:

Prestiżowy klub 2be Club i restauracja Magnum Stek i Wino - na ul. Ratuszowej 3 w Bielsku Białej

poszukują pracownika na stanowisko Barman lub Barmankę.

Praca stała, również weekendowa, nocna.

Wymagania:

  • Doświadczenie poparte praktyką i stażem pracy w zawodzie na w/w stanowisku
  • Dyspozycyjność czasowa
  • Pozytywne nastawienie i zamiłowanie do zawodu, kreatywność
  • Aktualna książeczka sanepidowska
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Otwartość na ludzi i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie min. średnie

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia