NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Osoba do rozdawnia gazetek w Jastrzębiu-Zdrój

Zawód: Hostessa
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Twórcy Księgarni Autorskiej pragnęli stworzyć miejsca pełne książek, przytulne jak mieszkania. W kuchni, goście Autorskiej znajdą przepisy, w salonie przeczytają dobrą powieść; literaturę faktu przejrzą w gabinecie, a w sypialni rozgrzeje ich gorący romans. Każdy, kto zawita do Autorskiej, poczuje się jak u siebie.

Przytulna przestrzeń ugości nie tylko miłośników literatury, ale też autorów. Ci, którzy tworzą, spotykają się tu z tymi, którzy czytają. W Złotych Tarasach warto śledzić terminy szeregu nadchodzących spotkań autorskich, wystaw i eventów.

Księgarnia Autorska to pomysł Grupy Wydawniczej Znak. Mamy już 55 lat i wydaliśmy wiele ważnych książek. Kochamy je i dokładamy starań, by były wyjątkowe, piękne, wartościowe, szanowane i… czytane. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które temu wszystkiemu sprzyja. Chcemy być bliżej czytelników, poznawać ich opinie i szukać inspiracji. W jedynej takiej księgarni.               .

Opis stanowiska:

Księgarnia Autorska poszukuje osób, które będą rozdawać gazetki promocyjne w Jastrzębiu-Zdrój na przystankach autobusowych w dniu 23.04 w godzinach 7.00 - 9.00 oraz 14.00-17.00 w okolicach Galerii Jastrzębie.

Misjce pracy: Jastrzebie Zdrój

Wynagrodzenie za całość to 100 zł netto (umowa zlecenie), płatne pod koniec miesiąca.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną.

Wymagania:

  • status ucznia lub studenta
  • doświadczenie w pracy jako hostessa i/lub doświadczenie w pracy z klientem

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie za całość to 100 zł netto (umowa zlecenie), płatne pod koniec miesiąca

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

Poszukiwane zawody Jastrzębie-Zdrój