NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik produkcyjny - ślusarz

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

P.P.H.U. METAL-MAX - firma z 30 letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku. Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorstwami branży metalowej w Niemczech, Anglii, Szwecji, Irlandii, wykonując precyzyjne podzespoły do kompresorów i chłodziarek oraz maszyn rolniczych, drukarskich i papierniczych.

Opis stanowiska:

P.P.H.U. METAL-MAX - firma z ponad 25 letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudni Pracowników produkcji

Zakres obowiązków:

  • proste prace ślusarskie
  • załadunek i rozładunek detali o różnych gabarytach i wadze
  • pakowanie i zabezpieczenie produktów do wysyłki
  • obsługa wózka paletowego

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • wykształcenie min. zawodowe
  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy
  • siła, obowiązkowość i samodyscyplina, rzetelność, pracowitość

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet ubezpieczenia grupowego
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska produkcyjne

Jak aplikować - informacje