NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator maszyn

Zawód: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Wilkowice
Forma zatrudnienia: praca stała

Lenko S.A. jest wiodącym producentem włóknin typu spunbond, tkanin polipropylenowych surowych i powlekanych, dzianin, folii dachowych i kubełkowych, opakowań workowych (okrągłotkanych i raszlowych), kontenerowych typu big-bag oraz worków dla poczty i banków z surowców naturalnych. Posiadamy zakłady w Bielsku, ul. Okrzei 2 i w Wilkowicach, ul. Kwiatkowskiego 42.

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska:

Lenko S.A.  poszukuje pracowników do obsługi nowoczesnych maszyn i urządzeń w nowo uruchomionym zakładzie produkcyjnym w Wilkowicach .

Wymagania:

  • dynamizm i zaangażowanie
  • gotowość podjęcia pracy w systemie trzy i czterozmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminowość wypłaty
  • bogaty pakiet socjalny
  • bezpłatny transport pracowników z Bielska do Wilkowic
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA