NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Magazynier

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Wilkowice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Lenko S.A. jest wiodącym producentem włóknin typu spunbond, tkanin polipropylenowych surowych i powlekanych, dzianin, folii dachowych i kubełkowych, opakowań workowych (okrągłotkanych i raszlowych), kontenerowych typu big-bag oraz worków dla poczty i banków z surowców naturalnych. Posiadamy zakłady w Bielsku, ul. Okrzei 2 i w Wilkowicach, ul. Kwiatkowskiego 42.

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • dostarczanie materiałów na obszar produkcji
  • rozładunek i załadunek pojazdów
  • przygotowanie towarów do wysyłki
  • obsługa komputerowego sytemu magazynowego
  • inwentaryzowanie materiałów składowanych w magazynie,
  • dbanie o dobry stan urządzeń, budynków i wyposażenia magazynu,

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia do obsługi  wózków widłowych
  • obsługa komputera
  • mile widziane doświadczenie na magazynie

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA