NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik działu księgowości

Zawód: Księgowy
Miejsce pracy: Rybarzowice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Prosperplast 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością producent szerokiej gamy wyrobów z tworzyw sztucznych dla domu i ogrodu, wytwarzanych metodą wtrysku i rozdmuchu.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

      • ewidencja zakupów,
      • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
      • prowadzenie rozrachunków z kontrahentami,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne – mile widziane wyższe z kierunków finanse i rachunkowość oraz pokrewnych
  • Znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o rachunkowości
  • Znajomość ustawy o podatku od towarów i usług
  • Znajomość pakietu Office
  • Samodzielność
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Uczestnictwo w szkoleniach
  • Pracę w dobrze zorganizowanym zespole
  • Dobrą atmosferę w pracy

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

Poszukiwane zawody Rybarzowice