NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Doradca ds. produktów finansowych

Zawód: Doradca
Miejsce pracy: Mikołów
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Dealer BMW Sikora od ponad dekady figuruje na mapie Śląska jako jeden z najprężniej rozwijających się salonów samochodowych marki premium.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Doradca ds. produktów finansowych

  • obsługa ubezpieczeniowa klienta
  • współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • sporządzanie i weryfikacja dokumentów ubezpieczeniowych
  • wprowadzanie danych do systemu
  • wyliczanie składek w oparciu o programy kalkulacyjne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych (preferowane w sprzedaży kredytów samochodowych i leasingu)
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • organizację pracy według standardów marki BMW
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do wiedzy, system szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy

Jak aplikować - informacje