NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Wsparcie techniczne, helpdesk

Zawód: Informatyk
Miejsce pracy: Bystra
Forma zatrudnienia: praca stała

Historia firmy Volvox sięga roku 1991, kiedy pasja i zainteresowanie informatyką zaowocowało planem biznesowym a następnie firmą działającą w branży IT. Od pierwszych chwil celem naszym było dostarczenie naszym Klientom szerokiej oferty sprzętowo - programowej popartej gamą usług wdrożeniowo informatycznych.

Specyfika rynku, oczekiwania klientów powodowały, że stopniowo nasz model biznesowy przekształcał się z handlowo-usługowego na usługowy, z wydzielonym działem programistów.
Dzięki takiej ewolucji posiadamy bardzo szeroką wiedzę związaną z technikami informatycznymi - sieci komputerowe, serwery, stacje robocze itp. Wiedza ta poparta obecnymi kompetencjami związanymi z bezpieczeństwem informacji, zarzadzaniem jakością, BHP i innymi pozwala wykonywać nasze zadania na najwyższym poziomie.

Opis stanowiska:

  • telefoniczne oraz zdalne wsparcie klienta
  • analizowanie i rozwiązywanie błędów odnośnie dostępności, wydajności czy jakości systemów
  • analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów oraz odpowiadanie na zapytania, które dotyczą oprogramowania
  • prowadzenie szkoleń stacjonarnych oraz zdalnych dla użytkowników aplikacji

Wymagania:

  • tytuł inżyniera (preferowany kierunek informatyka)
  • znajomość MySQL
  • umiejętność pisania skryptów powershell i/lub zapytań SQL
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć rozwoju
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z obsługą komputerów
  • zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
  • wiedza o systemach Unix/Linux, relacyjnych bazach danych
  • doświadczenie w realizowaniu zadań wsparcia technicznego mile widziane, jednak nie jest wymagane

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę dla osób do przyuczenia
  • gwarantujemy stabilne zatrudnienie w zgranym zespole pracowników z udziałem w innowacyjnych projektach. Grupa firm Volvox funkcjonuje na rynku do 1991 roku
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

Poszukiwane zawody Bystra