NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Młodszy specjalista ds. Handlowych / Zakupy

Zawód: Handlowiec
Miejsce pracy: Kęty
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Alumetal  SA, ul. Kościuszki 111, 32-650 Kęty – znaczący na rynku europejskim producent aluminiowych stopów odlewniczych

Opis stanowiska:

ALUMETAL SA - jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych poszukuje pracownika na stanowisko

MŁODSZY SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH W DZIALE HANDLOWYM

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kęty

Atutem Naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w Naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie, dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu –

zostań współtwórcą Grupy Alumetal

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • aktywne poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych;

  • współpraca z bieżącym portfelem dostawców krajowych i zagranicznych Firmy;

  • współpraca w realizacji zawartych kontraktów;

  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dostawcami;

  • ścisła współpraca z innymi Spółkami Grupy Kapitałowej Alumetal SA;

Wymagania:

Od osoby ubiegającej się o w/w stanowisko oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego – technicznego lub ekonomicznego mile widziani absolwenci szkół wyższych lub studenci ostatniego roku studiów zaocznych

  • biegłej znajomości języka angielskiego

  • łatwości nawiązywania kontaktów oraz zdolności budowania relacji interpersonalnych i współpracy zespołowej;

  • predyspozycji do pracy z klientami;

  • zdolności analitycznych;

  • samodyscypliny;

  • chęci pogłębiania wiedzy i otwartości na nowe wyzwania;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dyspozycyjności do wyjazdów służbowych.

Firma oferuje:

Proponujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej;

  • pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczenia i zaangażowania oraz realizacji celów.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA