NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Nauczyciel przedszkola.

Zawód: Nauczyciel
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Naszym priorytetem jest wysoki poziom nauczania, pozostający w harmonii z naturalną ciekawością poznawczą dziecka.

Prowadzimy 3 placówki:

Anglojęzyczny Żłobek „Mały Europejczyk”, działa przy naszym Anglojęzycznym Przedszkolu "Mały Europejczyk."  Jesteśmy żłobkiem w którym nasze dzieci uczą się tolerancji, szacunku, samodzielności, życia w przyjaźni. Naszym celem jest stymulacja wrodzonego intelektualnego potencjału dzieci, który jest nieograniczony.

"Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne, gdzie stworzyliśmy miejsce w którym najważniejsze jest szczęście dziecka i wzajemny szacunek. Chcemy aby nasze przedszkole kojarzyło się z radością, zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.

"Anglojęzyczna Szkoła Prywatna" będzie kształcić obywateli świata – ciągle kształcących się i komunikujących w języku angielskim.

Opis stanowiska:

Prywatne Przedszkole Językowe "Mały Europejczyk" poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Obowiązki:

1. Prowadzenie zajęć dydaktycznych.

2. Zaangażowanie w życie przedszkolne.

3. Prowadzenie dokumentacji przedszkolnej.

Wymagania:

1. Wyksztalcenie wyższe kierunkowe (wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne).

2. Zainteresowanie nowoczesnymi metodami nauczania.

3. Kreatywność, odpowiedzialność, obowiązkowośc.

4. Dobry kontakt z dziećmi.

5. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

1. Umowę o pracę.

2. Pracę w młodym, kreatywnym zespole.

3. Możliwość rozwoju zawodowego.

Jak aplikować - informacje