NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Event Manager - Pracownik działu handlowego

Zawód: Handlowiec
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Projekt Efektywny Events & Travel Sp. z o.o. to grupa eventowa, realizująca projekty integracyjne, motywacyjne oraz turystyczne w najlepszych obiektach na terenie Polski i krajach Europy.

Opis stanowiska:

   Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. to wiodący organizator wyjazdów integracyjnych w Polsce, oraz w całym obszarze europejskim. Działalność firmy skupia się tylko i wyłącznie na grupach zorganizowanych, z wyłączeniem klienta indywidualnego. Głównymi obszarami działalności podmiotu są:

  • Wyjazdy integracyjne.
  • Wycieczki turystyczne.
  • Szkolenia team building.
  • Wyjazdy narciarskie.
  • Turystyka motywacyjna.

   Praca polega na obsłudze sprzedażowej przychodzących zapytań od klientów. Jest to praca projektowa, w której w każdym miesiącu prowadzi się od kilku do kilkunastu projektów eventowo-turystycznych. Rolą event managera jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientom grupowym, od stworzenia programu wyjazdu, aż po jego pełne rozliczenie.

Wymagania:

Jaki będzie zakres powierzonych obowiązków?

  • Sprzedaż produktów i usług o charakterze eventowo-turystycznym dla grup zorganizowanych.
  • Negocjacje z podwykonawcami usług.
  • Utrzymywanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientem.
  • Realizacja powierzonych celów sprzedażowych.
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.
  • Ścisła współpraca z działem realizacji.

Czego oczekujemy od kandydata?

  • Doświadczenia na stanowisku sprzedażowym.
  • Naturalnych zdolności interpersonalnych.
  • Predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Pracowitości i zaangażowania.
  • Systematyki i planowania pracy.
  • Posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.
  • Obsługi komputera i pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel).
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Co możemy zaoferować?

  • Umowę o pracę/umowę agencyjną.
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników.
  • Wyposażone stanowisko pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Pracę w młodym ambitnym zespole.
  • Bardzo pozytywną atmosferę w pracy.

Jak aplikować - informacje