NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Android Developer

Zawód: Programista
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

Firma PROGET Sp. z o.o. jest liderem w segmencie bezpieczeństwa mobilnego.

Tworzymy,wdrażamy i zarządzamy oprogramowaniem do zarządzania smartfonami oraz tabletami.

Jesteśmy partnerami takich firm jak Samsung czy BlackBerry i tymi właśnie firmami ściśle współpracujemy.

Opis stanowiska:

Osoba zajmująca to stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcji w istniejącej aplikacji.
  • Rozwijanie i tworzenie wysokiej jakości kodu.
  • Usprawnianie funkcji i poprawa jakości.
  • Wdrażanie najlepszych standardów i procedur.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Java, Android Studio/SDK, Gradle
  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia w programowaniu na system Android
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych (TDD, DI, MVP)
  • Znajomość bibliotek: RxJava 2, Realm, Retrofit 2
  • Wsparcie merytoryczne Junior Developerów.

Mile widziane:

  • Znajomość Kotlina
  • Znajomość zabezpieczeń aplikacji dla systemu Android
  • Znajomość metodyk zwinnych Agile

Firma oferuje:

Dlaczego PROGET?

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • ciekawi ludzie
  • praca od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00 / każdy weekend wolny
  • stała umowa o pracę
  • szkolenia

Jak aplikować - informacje