SPECJALISTA DO SPRAW UTRZYMANIA SYSTEMÓW JAKOŚCI

Firma BIBP Sp. z o.o. w Zatorze jest wiodącym producentem nowoczesnych opakowań typu bag in box. Nasze produkty dostarczamy do liczących się producentów w kraju i na świecie.

Skupiamy się na dostarczaniu niezawodnych opakowań i

dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi partnerami. Działamy z dużym

zaangażowaniem i poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać

każdemu wyzwaniu .W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy Specjalisty ds. utrzymania systemów jakości.

Zakres obowiązków:

  •         Prowadzenie dokumentacji BRC
  •         Nadzór nad dokumentacją procesu sterylizacji radiacyjnej
  •         Sporządzanie i kontrola dokumentacji jakościowej (atesty, kontrola odbiorcza, badanie migracji)
  •         Bieżący nadzór nad procesem kontroli jakości w produkcji (niezgodności, kontrola i rozliczenie produkcji, nadzór nad       harmonogramem    kontroli)
  •         Udział w procesach związanych z rozpatrywaniem reklamacji (towar)
  •         Wdrażanie narzędzi usprawniających obszar kontroli jakości
  •         Realizacja projektów działu oraz własnych

Wymagania:

  •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •  wykształcenie wyższe kierunkowe (np. technologia żywności)
  •  znajomość norm BRC IoP lub IFS
  •  znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  •  biegła obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel)
  •  zdolności analityczne, dokładność, zaangażowanie
  •  umiejętność egzekwowania oraz przestrzegania ustaleń
  •  umiejętność pracy pod presją czasu
  •  wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna
  •  doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  •  doświadczenie w pracy z systemami ERP

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę na pełny etat
  • pracę w energicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
BIBP SPÓŁKA Z O.O.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest BiBP sp. z o.o. 32-640 Zator ul. Staszica 19, NIP: 549 243 75 89. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Informujemy, że Administratorem danych jest Bibp Sp. z o.o. ul. S. Staszica 19, 32-640 Zator . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Zator
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
19-02-2021
Oferta wygasa w dniu:
18-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CMC POLAND SP. Z O.O.

Specjalista ds. Technicznych

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
 Rekrutacja zdalna
Zawiercie
24-02-2021
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Dostaw

POLECANA
Bielsko-Biała
20-02-2021 POLECANA

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych

POLECANA
Zator
19-02-2021 POLECANA

Specjalista ds. przygotowania zadań inwestycyjno-remontowych oraz nadzoru inwestorskiego

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Kraków
23-02-2021

Specjalista ds. rozwoju

Krajowa Informacja Skarbowa
19-02-2021

Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
Katowice
17-02-2021

Specjalista ds. szkód w środowisku

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie
Kraków
16-02-2021