NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Elektromonter

Zawód: Elektromonter
Miejsce pracy: Cieszyn
Forma zatrudnienia: praca stała

Elektrometal SA – przedsiębiorstwo produkcyjne, projektowe i instalacyjne z siedzibą w Cieszynie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla górnictwa, gazownictwa i innych gałęzi przemysłu.

Opis stanowiska:

  • montaż urządzeń elektrycznych i energetycznych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe o kierunku elektronik i/lub elektro-mechanik
  • znajomość procesów : montażu podzespołów, zespołów i wyrobów, urządzeń elektrycznych i energetycznych przy wykorzystaniu narzędzi o napędzie elektrycznym, pneumatycznym - obsługa automatu do montażu powierzchniowego
  • gotowość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • predyspozycje manualne
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektronicznych
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • świadectwo kwalifikacyjne URE typu G-1E ( urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV )

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA