NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Serwisant łańcuchów ochronnych, monter odciągów łańcuchowych

Zawód: Serwisant
Miejsce pracy: Buczkowice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujesz nowych wyzwań?
Zależy Ci na stabilnej pracy - zgłoś się do Nas.

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego producenta łańcuchów technicznych oraz łańcuchów śniegowych, poszukujemy osób na stanowisko:

SERWISANT ŁAŃCUCHÓW OCHRONNYCH, MONTER ODCIĄGÓW ŁAŃCUCHOWYCH

Numer ref. PG/PB/18

ZADANIA:

- Bezpośrednia współpraca z Managerami Produktów
- Serwisowanie łańcuchów ochronnych w terenie, u klientów firmy
- Utrzymywanie trwałej i dobrej relacji z klientami firmy
- Montaż odciągów łańcuchowych w siedzibie firmy w Buczkowicach

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie, preferowane średnie techniczne
- Samodzielność, dokładność i inicjatywa w działaniu
- Zorganizowanie i kreatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kategorii B
- Niekaralność

Firma oferuje:

- Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stabilną pracę z możliwością rozwoju
- System doskonalenia kompetencji zawodowych oraz szkolenia
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
- Telefon komórkowy oraz samochód służbowy ( po okresie próbnym )

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

Poszukiwane zawody Buczkowice