NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik działu produkcji

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

SEMPRE Farby Sp. z o.o. jest polskim producentem materiałów dla budownictwa, działającym na rynku od 2003 roku. Wytwarzamy tynki cienkowarstwowe, farby elewacyjne i wewnętrzne, kompletne systemy ociepleń oraz materiały do renowacji obiektów zabytkowych. Nasza oferta to ponad 100 produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych ceniących wysoką jakość.

Zespół SEMPRE Farby składa się z doskonale wykształconych praktyków. Dołącz do nas już dziś!

Opis stanowiska:

  • praca dla mężczyzn polegająca na obsłudze maszyn i urzadzeń mieszających
  • pakowanie wyrobów gotowych
  • wykonywanie wszelkich prac związanych z produkcją wyrobów zgodnie z technologią i wytycznymi
  • praca odbywa się w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, średnie mile widziane
  • dobry stan zdrowia
  • niekaralność
  • uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • mozliwość rozwoju zawodowego
  • umowa o pracę
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • motywacyjny system wynagradzania

Jak aplikować - informacje