NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik produkcyjny

Zawód: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Goleszów
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, stabilnej polskiej firmy produkującej systemy aluminiowe poszukujemy 20 osób na stanowisko:

pracownik produkcyjny

zorganizwany bezpłatny dojazd z Jastrzębia-Zdroju !!!

OBOWIĄZKI:

- obróbka konstrukcji aluminiowych

- obsługa maszyn

- kontrola jakości

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

- doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

Firma oferuje:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z możliwością przejęcia i zatrudnienia stałego

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze godzinowe 15,00 zł brutto/godz., po 3-miesięcznym okresie próbnym podwyżka do 16,00 zł brutto/godz.

- premią kwartalna za obecność

- karty Ticket Restaurant - doładowania do 380 zł/kwartał

- godziny nadliczbowe płatne 100%

- dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz karta OK System (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

- bezpłatny transport zorganizowany z Jastrzębia-Zdroju do Goleszowa

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

Poszukiwane zawody Goleszów