NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Kierownik Działu Transportu

Zawód: Kierownik
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

MIREX to firma z ponad 20-letnią tradycją. Działalność rozpoczęliśmy na Podbeskidziu, gdzie znajduje się obecnie główna siedziba w Bielsku-Białej. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy nie tylko ofertę, ale i obszar działania. Mocna pozycja na rynku śląskim i małopolskim, chęć podwyższenia jakości obsługi tych rejonów przekonała nas do utworzenia w 2003 roku oddziału w Częstochowie, który zaopatruje przede wszystkim obszar dawnego województwa częstochowskiego.

Opis stanowiska:

  • kierowanie działem transportu zakładowego,

Wymagania:

  • prawa jazdy kat.B,
  • badanie psychologiczne do kierowanie samochodem w celach służbowych,
  • komunikatywność,
  • łatwość nawiazywania kontaktów,
  • przygotowanie do pełnienia funkcji kierowniczej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie od zaraz,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego.

Jak aplikować - informacje