NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik produkcyjny

Zawód: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ustroń
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

HWASUNG Corporation Sp. z o. o. z Ustronia to koreaństa firma działająca w branży automotive.

Opis stanowiska:

HWASUNG Corporation Sp. z o. o.  dla swojego klienta firmy z grupy Seoyon poszukuje pracowników na stanowisko Pracownika produkcyjnego. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane ale mile widziane.

Miejsce pracy: Ustroń lub Bażanowice

Główne obowiązki:
- obsługa maszyn wtryskowych,
- obcinanie nadlewek,
- produkcja wyrobu zgodnego ze specyfikacją,
- wykonanie normy produkcyjnej,
- stosowanie się do procedur oraz instrukcji systemu zarządzania jakością,
- wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami przełożonych oraz wymogami procesu technologicznego.

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe,
- zdolności manualne,
- dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
- doświadczenie na produkcji na stanowisku operator wtryskarki (mile widziane).

Firma oferuje:

- umowę o pracę,
- darmowy transport w obie strony na trasach: Jastrzębie-Zdrój-Zebrzydowice-Hażlach-Cieszyn-Bażanowice oraz
Chybie - Ochaby - Skoczów - Ustroń - Bażanowice,
- atrakcyjny system premiowy,
- możliwość rozwoju,
- dofinansowanie do posiłków,

- darmowe bilety do kina i teatru,

- pakiet socjalny,

- imprezy integracyjne,
- pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
- brak warunków szkodliwych.

Jak aplikować - informacje