NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Montażysta

Zawód: Monter
Miejsce pracy: Istebna
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Lys Fusion Poland to dynamicznie rozwijająca się firma z branży automotive. Od początku działalności, czyli lat 90–tych produkuje akcesoria z tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego. Spółka Lys Fusion Poland znakomicie wpisuje się w międzynarodowy koncern ITW, którego częścią stała się w 1994 r. ITW to prawdziwy gigant na światowym rynku, działający w przemyśle samochodowym, elektronicznym i maszynowym.

Opis stanowiska:

Firma Lys Fusion Poland zatrudni kandydatów na stanowisko:

Montażysty - montaż klamek samochodowych

Praca zmianowa w systemie 3 zmianowym 8 h lub w systemie 12h.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • sprawność manualna,
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • umowa o pracę
  • praca w młodym zespole
  • bogaty pakiet socjalny

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

Poszukiwane zawody Istebna