NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik biurowy

Zawód: Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma LONTEX została założona w 1990 roku i od początku swego istnienia działa w branży transportowej. Przełomem w rozwoju firmy było otwarcie w 1996 roku serwisu tachografów z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. Sukces tego przedsięwzięcia dyktowany wysoką jakością usług oraz renoma zdobywana wśród Klientów, zadecydowały o powstawaniu z roku na rok kolejnych filii – serwisów tachografów.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie trwałej relacji z klientem,
  • obsługa klienta.

Wymagania:

  • status studenta,
  • język angielski konieczny przynajmniej na poziomie komunikatywnym,
  • dodatkowy język obcy jest dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Firma oferuje:

  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • zatrudnimy osobę bez doświadczenia – wszystkiego nauczymy,
  • możliwość połączenia pracy ze studiami.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA