NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Mechanik Działu Utrzymania Ruchu.

Zawód: Mechanik
Miejsce pracy: Skoczów
Forma zatrudnienia: praca stała

TRUMPF MAUXION CHOCOLATES SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W SKOCZOWIE

Jesteśmy częścią jednego z największych niemieckich producentów wyrobów czekoladowych - firmy Ludwig Schokolade GmbH. W portfolio produktów firmy znajdują się tak znane marki, jak: Schogetten, FRITT, Trumpf, Mauxion oraz wiele innych.

Opis stanowiska:

Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. - producent wyrobów czekoladowych

zatrudni osobę na stanowisko:

Wymagania:

- wykształcenie techniczne,

- dobra znajomość mechaniki,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

- mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych,

- brak przeciwskazań do pracy w systemie trzyzmianowy.

Firma oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

- zatrudnienie na umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- szeroki pakiet socjalny.

Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi!

Wszystkiego Cię nauczymy :)

Jak aplikować - informacje