NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Programista PHP Junior_NoweWakaty#Rozwój#Wyzwania

Zawód: Programista
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Działamy na polskim rynku od prawie 14 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem Spółki, tworzymy nowe miejsca pracy w Dziale IT, poszukując Programistów PHP.

Masz swoje wymagania?

Doskonale to rozumiemy! Spójrz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne – dołożymy wszelkich starań, żebyś w pełni poznał swoje zadania!
  • zdobywanie bardzo cennego doświadczenia zawodowego – pracuj z najlepszymi i buduj swoją wiedzę!
  • udział w ambitnych,  międzynarodowych projektach IT i współtworzenie nowatorskich narzędzi – realizuj zadania wysokich lotów!
  • fachowe szkolenia zgodne z Twoim profilem zawodowym – wiemy, że rozwój umiejętności to coś, czego absolutnie potrzebujesz; zapewnimy Ci to!
  • możliwość sugerowania rozwiązań i wdrażania pomysłów – doceniamy inicjatywę i kreatywność!
  • pozytywne środowisko pracy i sprzyjającą atmosferę :) – lubimy ze sobą pracować, dołączysz do nas :)?
  • rozbudowany pakiet benefitów, a wśród nich m. in: karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, język angielski w czasie pracy, imprezy integracyjne, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt, preferencyjna cena sprawdzonego cateringu.
  • klarowny i bardzo atrakcyjny i motywujący system wynagradzania: podstawa + premia kwartalna w postaci
    4 dodatkowych wynagrodzeń – nas to motywuje, a Ciebie?
  • zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej rynkowo i ciągle rozwijającej się Spółce finansowej – pewny, solidny pracodawca to jest to!
  • pracę stacjonarną (1 etat) w Bielsku-Białej, w Centrali Spółki – pracuj od poniedziałku do piątku i miej czas na realizację swoich pasji!
  • nowe biuro i profesjonalne narzędzia pracy - notebook z SSD + 2 monitory + PHPSTORM.

Co będzie Twoimi zadaniami?

  • projektowanie i rozwój oprogramowania wspierającego procesy Spółki, przy zastosowaniu najnowszych technologii
  • utrzymywanie odpowiedniego standardu kodu
  • refactoring oraz optymalizacja istniejących modułów
  • uczestnictwo wmiędzynarodowych projektach Spółki
  • współpraca z doświadczonym oraz wspierającym zespołem Programistów

Wymagania:

Kogo poszukujemy?

Profil naszego Programisty:

  • min.1-rok praktycznego doświadczenia
  • umiejętność współdziałania w zespole i dobra organizacja własnej pracy
  • terminowość, dokładność i własna inicjatywa

Znajomość:

  • PHP 7 (OOP/MVC) / AngularJS / Symfony / JQuery
  • budowy skryptów SQL
  • HTML5, CSS3, JavaScript
  • środowiska do prowadzenia testów automatycznych (Selenium lub inne)
  • narzędzi zarządzania kodem GIT/Bitbucket
  • metodologii Agile
  • dodatkowym atutem będzie orientacja w środowisku JIRA oraz PHPStorm

Firma oferuje:

Jeszcze raz z przyjemnością to powtórzymy:)

Jak aplikować - informacje