Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1123        SUBSKRYBUJE: 7113

Pracownik Działu Obsługi Klienta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-04-22

Jesteśmy producentem oprogramowania dla jednostek administracji państwowej, obsługującego obszary pomocy społecznej, 500+, zasiłków rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, stypendiów szkolnych oraz dodatków mieszkaniowych współpracującym z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika Działu Obsługi Klienta, którego zadaniem będzie wsparcie merytoryczne użytkowników naszych autorskich programów obsługujących obszar świadczeń rodzinnych, 500+, funduszu alimentacyjnego, pomocy społecznej, dodatków mieszkaniowych, stypendiów szkolnych.

Wymagania:

  • poszukujemy osoby szybko uczącej się,
  • charakteryzującej się wysokim poziomem logicznego myślenia,
  • umiejącej pracować w zespole.
  • bardzo dużym atutem będzie znajomość przepisów poszczególnych ustaw oraz/lub znajomość oprogramowania firmy INFO-R (Amazis, Izyda, Nemezis, Helios, Cheops, Tales).

Firma oferuje:

  • praca na umowę o pracę,
  • pełny etat w godzinach 7.00 do 15.00 w biurze w Skoczowie.