NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. budownictwa drogowego

Zawód: Inny
Miejsce pracy: Goleszów
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

ALUPROF S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów aluminiowych w Europie. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników i posiadamy swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zakłady Aluprof S.A. zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Opolu, Goleszowie i Złotowie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w 2017 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Orzeł Rzeczpospolitej w kategorii Rozwój Zatrudnienia.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert/wycen na ekrany akustyczne;
  • prowadzenie projektów zleconych przez kierownika działu;
  • uzgadnianie informacji dotyczących umowy, zakresu i terminu realizacji;
  • prowadzenie z Klientem uzgodnień dotyczących specyfikacji/parametrów zamawianych wyrobów;
  • prowadzenie uzgodnień projektowych (w tym zatwierdzeń materiałowych);
  • przygotowywanie budżetów kontraktowych;
  • przygotowywanie harmonogramów dostaw/montaży;
  • przygotowywanie zapotrzebowań i zamówień na materiały.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane budowlane);
  • znajomość programu AutoCAD;
  • znajomość programów ze środowiska MS Office;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • umiejętności organizacyjne;
  • prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta MultiSport, karta Ticket Restaurant, okazjonalne karty podarunkowe, program rodzicielski);
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, wyprawki szkolne, spotkania integracyjne, wysokie premie świąteczne).

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

Poszukiwane zawody Goleszów