Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych

Firma Bibp Sp. z o.o. w Zatorze jest wiodącym producentem nowoczesnych opakowań typu bag in box.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy  zatrudnimy osobę na stanowisko:

Specjalista ds.  pozyskiwania funduszy unijnych

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie dostępnych źródeł finansowania we wszelkich możliwych obszarach
  • wstępna analiza i ocena planowanych projektów pod kątem otrzymania wsparcia
  • pozyskiwanie danych i informacji potrzebnych do przygotowania dokumentacji
  • przygotowanie wniosków o dofinansowanie oraz innych niezbędnych dokumentów
  • monitorowanie wykorzystania dofinansowania, rozliczanie projektu
  • nadzór nad dokumentacją projektową
  • współpraca z jednostkami przedzielającymi środki koordynacja wykonywanych działań w ramach projektu (nadzór nad terminowością itp.)

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów prawa związanych z dofinansowaniem
  • dociekliwość i kreatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość i skrupulatność
  • biegła obsługa MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania cennych doświadczeń
  • niezbędne narzędzia pracy
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
BIBP SPÓŁKA Z O.O.

Klauzula informacyjna:

W nadsyłanych ofertach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bibp Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Informujemy, że Administratorem danych jest Bibp Sp. z o.o. ul. S. Staszica 19, 32-640 Zator . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Zator
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
19-02-2021
Oferta wygasa w dniu:
03-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW UTRZYMANIA SYSTEMÓW JAKOŚCI

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Zator
19-02-2021 POLECANA
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Dostaw

POLECANA
Bielsko-Biała
Zator

20-02-2021 POLECANA
CMC POLAND SP. Z O.O.

Specjalista ds. Technicznych

 Rekrutacja zdalna
Zawiercie
Zator

24-02-2021

Specjalista ds. rozwoju

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Krajowa Informacja Skarbowa
Zator

19-02-2021

Specjalista ds. przygotowania zadań inwestycyjno-remontowych oraz nadzoru inwestorskiego

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Kraków
Zator

23-02-2021

Specjalista ds. szkód w środowisku

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie
Kraków
Zator

16-02-2021

Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
Katowice
Zator

17-02-2021