Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

Fryzjer damsko-męski

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-09

STUDIA CASANDRA jest miejscem, w którym pasja przeplata się z doświadczeniem, a prezentowane przez nas trendy w sztuce kreowania wizerunku, stylizacji i pielęgnacji włosów są potwierdzeniem naszej ciężkiej pracy i ciągłego samodoskonalenia. Kwalifikacje naszych fryzjerów są podparte udziałem w licznych szkoleniach oraz nagrodami otrzymanymi w branżowych konkursach.

Opis stanowiska:

Szukamy osoby kreatywnej, z pasją i chęcią do twórczej pracy.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • reprezentatywność
  • kreatywność
  • chęć ciągłego doskonalenia własnych umiejętności
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Firma oferuje:

  • miłą atmosferę
  • liczne szkolenia
  • praca na pełny etat lub 1/2 etatu
  • po okresie próbnym, umowa o pracę
  • wynagrodzenie: stałe+prowizja (od Ciebie zależy ile chcesz zarabiać)
  • ambitne, rozwojowe warunki