Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1125        SUBSKRYBUJE: 7115

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-01

FIORINO Mother & Child Accessories to producent najwyższej jakości akcesoriów dla dzieci naszym produktem przewodnim są ekoTUPTUSIE oraz smoczki LIPINIPI.

Siedziba naszej firmy mieści się w Bielsku-Białej. Jesteśmy obecni na rynku polskim jak również zagranicznym od 7 lat. Ciągły rozwój naszej firmy pozwala na zaproponowanie pracownikom pracy w miłej atmosferze oraz z możliwością rozwoju.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami krajowymi i zagranicznymi - B2B
  • przygotowanie ofert handlowych
  • bieżąca obsługa zamówień
  • negocjowanie kontraktów
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • raportowanie prowadzonych działań i ich efektów do przełożonego
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie,
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • znajomość drugiego języka obcego mile widziana
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (wcześniej ustalonych)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami
  • zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • komunikatywność

Firma oferuje:

  • pracę stacjonarna od pon-pt w godzinach od 8-16
  • umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie