Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1123        SUBSKRYBUJE: 7113

Specjalista ds. reklamacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-04-18

NORDFLAM Sp. z o. o. Sp. k. producent wkładów i pieców kominkowych. Wkłady i piece kominkowe marki NORDflam to szeroka gama wysokiej jakości urządzeń grzewczych, charakteryzujących się nowoczesnym designem, innowacyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi oraz trwałością, perfekcyjnie uzupełniających domowe wnętrze oraz tworzących ciepłą, miłą atmosferę rodzinnego ogniska. Wszystkie produkty marki NORDflam wykonane są przy użyciu wysokiej jakości materiałów i zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Gama produktów NORDflam jest stale poszerzana o nowe modele wkładów i pieców kominkowych, tak aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów oraz aktualnie panującym trendom w branży grzewczej. Marka NORDflam jest sztandarową linią produktów firmy NORDflam, producenta i dystrybutora wkładów, pieców oraz akcesoriów kominkowych na rynku polskim i międzynarodowym.

Opis stanowiska:

-  kompleksowa obsługa reklamacji zgłaszanych przez klientów firmy (klienci krajowi i zagraniczni) – m.in. przyjmowanie

i rejestracja zgłoszeń w systemie ERP, analiza zasadności reklamacji, wydawanie dyspozycji odbioru, naprawy, wysyłki,  zlecanie korekt, przygotowywanie pisemnych odpowiedzi do klientów itp.,

- bezpośredni kontakt z klientem na całym etapie rozpatrywania zgłoszeń reklamacyjnych,

- planowanie wyjazdów serwisanta oraz nadzór nad jego pracą,

- wykonywanie zestawień i analiz związanych z reklamacjami,

- współpraca z innymi działami w zakresie procedowania i wyjaśniania reklamacji.

Wymagania:

- wiedza z zakresu prawa dot. reklamacji,

- znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (mile widziana znajomość języka rosyjskiego),

- dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

- komunikatywność,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- samodzielność w działaniu,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

- sprawne, zorganizowane wdrożenie,

- w okresie próbnym merytoryczne wsparcie doświadczonego pracownika,

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę, w której możesz wykazać się samodzielnością, inicjatywą (to Ty w dużej mierze kreujesz swoją rolę w organizacji).