Księgowa/y z językiem hiszpańskim

Recruiters Polska
  • Wrocław, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

AP Accountant with Spanish
Lokalizacja: Wrocław

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego
Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
Przynajmniej roczne doświadczenie w księgowości (mile widziane doświadczenie korporacyjne w dziale AP)
Wykształcenie kierunkowe (Finanse i Rachunkowość lub pokrewne)

Oferta:

Umowa o pracę na pełen etat
Praca stacjonarna we Wrocławiu (możliwa okresowa zdalna ze względu na sytuację epidemiczną)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych do wyboru
Profesjonalne szkolenia rozwojowe
Realne możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań
Przetwarzanie faktur
Uzgadnianie kont
Odpowiadanie na zapytania klientów zgodnie z procedurami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz porozmawiać o jej szczegółach wyślij nam swoje CV!

.Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)