NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

KIEROWCÓW z kategorią C

Zawód: Kierowca
Miejsce pracy: Skoczów
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma Sobik powstała na początku lat dziewięćdziesiątych w Skoczowie – miejscowości, w której po dziś dzień znajduje się jeden z jej zakładów produkcyjnych.

Początkowo działalność firmy obejmowała dystrybucję produktów nabiałowych wyłącznie na terenie Podbeskidzia. Stały rozwój przedsiębiorstwa umożliwił jednak zmianę profilu działalności - już w 1998 roku firma Sobik rozpoczęła produkcję własnych wyrobów – serków typu fromage, opartych na oryginalnej recepturze, bazującej na góralskich tradycjach regionu.

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego polegająca na bieżącej obsłudze funkcjonowania działu transportu i logistyki (tzw. praca na miejscu);
  • w razie konieczności wyjazd w trasę w celu dostarczenia towaru z naszego zakładu produkcyjnego w Skoczowie do hurtowni na terenie całego kraju

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • orzeczenie psychologiczne
  • orzeczenie lekarskie kierowcy kategorii
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Firma oferuje:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie płatne zawsze w terminie

Jak aplikować - informacje