Mistrz zmiany produkcyjnej farbiarni

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-03-02

ARIADNA S.A. Fabryka Nici jest obecnie jednym z największych producentów i eksporterów nici w Polsce. ARIADNA powstała w 1897 roku.

ARIADNA to nowoczesna fabryka, skupiająca w sobie doświadczenie, tradycję i własną filozofię produkcji, która od lat przyciąga klientów. Szacowny wiek fabryki obliguje do doskonałej jakości, solidności, dbałości o własną renomę i markę. Nici ARIADNY są wytwarzane według nowoczesnej, ekologicznej technologii, a bezpieczeństwo ich użytkowania zostało potwierdzone Certyfikatem Öko-Tex Standard 100 w I klasie produktów. Z pełnym zaangażowaniem budowane są długotrwałe relacje z klientami. Ścisła współpraca i wsłuchiwanie się w oczekiwania nabywców stały się inspiracją i pobudzają kreatywność, co pozwala szybko reagować na zmieniające się trendy w modzie.

Kiedy powstawała ARIADNA, był rok 1897. Henryk Sienkiewicz pisał właśnie w Nicei "Krzyżaków", Antoni Czechow "Wujaszka Wanię", Edmund Rostand "Cyrana de Bergerac", zaś Władysław Reymont dopiero za dwa lata miał stworzyć "Ziemię Obiecaną". Być może właśnie rosnące na Widzewie mury fabryki Kunitzera (obecnie ARIADNA SA Fabryka Nici), które widział podróżując z Lipiec do Łodzi, stały się inspiracją do napisania tej powieści.

Obecnie ARIADNA S.A. Fabryka Nici jest jednym z największych producentów i eksporterów nici.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie procesem produkcji na zmianie produkcyjnej na Wydziale Farbiarni
  • terminowe realizowanie zamówień produkcyjnych zgodnie z planem oraz optymalne wykorzystanie parku maszynowego
  • koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu i pracy na produkcji
  • analiza wskaźników, procesów technologicznych
  • dbałość i odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP, p.poż oraz ochrony środowiska
  • mile widziana znajomość oraz doświadczenie w pracy w oparciu o Lean Manufacturing

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego (włókiennicze, chemiczne)
  • doświadczenia zawodowego (mile widziane)
  • umiejętności obsługi komputera
  • umiejętności i doświadczenie zarządzania/kierowania zespołem Pracowników
  • umiejętności podejmowania decyzji
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym (poniedziałek-piątek w godz. 5.15-13.15; 13.15-21.15, 21.15-5.15)

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie stale się rozwijającej i spokojnie patrzącej w przyszłość;
  • kontakt z nowymi technologiami, możliwość poszerzania własnej wiedzy;
  • udział w ciekawych projektach;
  • świadczenia z Funduszu Socjalnego;
  • grupowego ubezpieczenie na życie (przystąpienie dobrowolne)
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa dla chętnych.
Zawód:
Włókiennik/Dziewiarz
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
22-02-2021
Oferta wygasła w dniu:
02-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DZIEWIARZ

Zawód: włókiennik/dziewiarz Rodzaj: umowa na okres próbny
Tomadex s.c. Tomasz Szulc; Adam Czajka
od 4000 zł
UoP brutto/mies.
Aleksandrów Łódzki
Łódź

12-02-2021
od 4000 zł

PRACOWNIK PRODUKCJI - OBSŁUGA MASZYN DZIEWIARSKICH

Zawód: włókiennik/dziewiarz Rodzaj: umowa o pracę
JACKLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ