Pracownik Działu Statystyki Medycznej i Kontraktowania

Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.

Podstawowym przedmiotem działalności Szpitala jest świadczenie usług medycznych w ramach kontraktu z NFZ.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków:

Do głównych obowiązków na w/w stanowisku będzie należało:

  • przygotowywanie i dystrybucja materiałów ofertowych do konkursu ofert na zawieranie umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych – kontraktowanie z NFZ,
  • współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia (wnioski, umowy itp.),
  • czynności związane ze składaniem ofert na postępowania konkursowe prowadzone przez NFZ,
  • monitorowanie realizacji umów na świadczenia zdrowotne,
  • monitorowanie ewidencji udzielanych  świadczeń medycznych,
  • prowadzenie sprawozdawczości, rejestrów, przygotowywanie ofert,
  • obsługa Portalu Świadczeniodawcy w zakresie danych o zatrudnionym personelu medycznym, grupach zawodowych i specjalnościach personelu medycznego oraz danych o pracy personelu w komórkach organizacyjnych.
  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz statystycznych zgodnie z ustawą
    o statystyce publicznej,
  • rozliczanie pacjentów zgodnie z wymogami zawartymi w umowach, prowadzenie korespondencji,
  • współpraca z innymi komórkami Szpitala.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy w służbie zdrowia, w tym min. 2 -letnie doświadczenie w pracy w Dziale Statystyki Medycznej,
  • doświadczenie w kontraktowaniu umów z NFZ,
  • biegła znajomość pakietu Ms Office,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy,

Mile widziane:

  • praca z programem InfoMedica
  • obsługa Portalu Świadczeniodawcy

Oferujemy:

Formę zatrudnienia:

  • umowę o pracę

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich , Sp. z o.o. , ul. 1-go Maja 9 , 41-100 Siemianowice Śląskie, NIP: 6431764082

Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji/przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Osobom aplikującym przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych (i przyszłych)* procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27  kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana poprzez przesłanie takiego wniosku na adres Szpitala.” *- proszę zaznaczyć jeśli zgoda na przyszłe procesy rekrutacji
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Siemianowice Śląskie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
23-02-2021
Oferta wygasa w dniu:
02-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Młodszy specjalista ds. serwisu

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
FC 24 Sp. z o.o.

POLECANA
Bielsko-Biała
24-02-2021 POLECANA
Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

student w dziale personalnym i BHP

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenie
 Rekrutacja zdalna
24-02-2021
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik ds. Obsługi Kancelaryjnej - Opole

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca tymczasowa
Opole
23-02-2021
P.H.U. GAMAX Dorota Zając

PRACA BIUROWA

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
2770-5000 zł
UoP brutto/mies.
18-02-2021
Poszukiwane zawody Siemianowice Śląskie
BarmanGrafikMonterOchroniarzProgramistaSpawaczStolarzŚlusarz