Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1123        SUBSKRYBUJE: 7113

Recepcjonostka

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-04-17

Hotel Alpin to miejsce dla każdego. Bliskość stacji narciarskich, szlaków turystycznych, bezpośrednie wyjście z Hotelu na deptak wzdłuż górskiego potoku Żylicy oraz malowniczych pagórków, sprawia, iż z łatwością można korzystać z uroków Szczyrku oraz jego okolicy.

Opis stanowiska:

ZAPRASZAMY DO DO NASZEGO ZESPOŁU

Nie masz doświadczenia nie przejmuj się z nami je zdobędziesz!

Wymagania:

  • pozytywne podejście do pracy
  • wysoka kultura osobista, punktualność i dokładność
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie 14 zł netto / 1 h
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej