NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Młodszy Analityk Finansowy_drzwi do Twojej kariery!

Zawód: Analityk
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Działamy na polskim rynku od prawie 14 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Opis stanowiska:

Zakres zadań:

  • Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego, forecastu oraz planu wieloletniego,
  • Bieżąca aktualizacja prognoz oraz planów,
  • Analiza i kontrola kosztów,
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca oraz sporządzanie raportów, zestawień i analiz miesięcznych,
  • Raportowanie wskaźników finansowych,
  • Obsługa i kontrola wskaźników do zawartych umów kredytowych.

Wymagania:

Profil naszego Młodszego Analityka:

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel - warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • Umiejętności analizowania i planowania finansowego,
  • Analityczny umysł oraz umiejętność tworzenia raportów i analiz,
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Dołączając do nas, zyskujesz:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej rynkowo Spółce finansowej,
  • Pracę stacjonarną w Bielsku-Białej,
  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Możliwość zdobywania bardzo cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Współpracę z doświadczonym i pomocnym zespołem współpracowników,
  • Rozbudowany i bardzo atrakcyjny pakiet benefitów (wśród nich m. in: karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, język angielski w czasie pracy, imprezy integracyjne, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt, preferencyjna cena sprawdzonego cateringu).
  • Klarowny system wynagradzania,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Jak aplikować - informacje