NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik ds. administracji

Zawód: Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Ustroń
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

IBC SERVICE SP.Z O.O. SP.K. jest wyspecjalizowaną firmą recyklingową zajmującą się serwisem, recyklingiem, a także sprzedażą opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku – paletopojemników IBC, zbiorników DPPL, beczek, kanistrów. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowany zespół pracowników to atuty zapewniające wysoką jakość naszych produktów. Zdobyliśmy dotychczas uznanie wielu odbiorców – zarówno dużych koncernów, jak i małych przedsiębiorstw. Naszym celem zawsze jest stworzenie trwałych i uczciwych relacji z Klientami.

Opis stanowiska:

Firma przemysłowa z Ustronia zatrudni pracownika ds administracji.

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy sekretariatu
  • obsługa korespondencji i rozmów telefonicznych
  • wyjazdy na pocztę
  • kontakt z dostwcami
  • wspomaganie działu handlowego
  • organizacja i nadzór nad obiegiem dokumentów w Spółce
  • przygotowywanie spotkań pod względem organizacyjnym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pacy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność, zaangażowanie i kreatywność
  • prawo jazdy kat.B

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • zatrudnienie na umowę o pracę w Spółce Ibc Service

Jak aplikować - informacje