NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Elektromechanik (Jasienica)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

Międzynarodowa firma branży spożywczej.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac konserwacyjnych, przeglądów technicznych
  • nastawianie oraz obsługa maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • uprawnienia energetyczne  E1, D
  • umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami
  • umiejętność pracy w zespole pracowników
  • dokładność, samodzielność, odpowiedzialność
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Firma oferuje:

  • system pracy jedno zmianowy 07:00- 15:00
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy
  • oferujemy możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • owoce w sezonie jesienno-zimowym w celach prozdrowtnych
  • bony świąteczne, paczki świąteczne

Jak aplikować - informacje