INŻYNIER BUDOWY

Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych RUSIECKI

Budowlaniec

Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA :
• wsparcie Kierownika Budowy i Kierowników Robót w działaniach logistycznych i organizacyjnych,
• współpraca z inwestorami oraz firmami wykonawczymi,
• planowanie i koordynacja realizowanych robót,
• prowadzenie dokumentów budów,
• optymalizacja kosztów projektu, kontrola kosztów,
• sporządzanie harmonogramów oraz rozliczeń miesięcznych,
• dobór, planowanie i realizacja dostaw materiałów na budowę,
• opracowanie dokumentacji powykonawczej,

WYMAGANIA :
• wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (ewentualnie student ostatniego roku),
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• znajomość dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych w trakcie trwania projektu,
• znajomość programów pakietu MS Office, AutoCad, MS Project,
• wiedza z zakresu obmiarowania,
• znajomość procesu budowlanego,
• dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów, sumienność i odpowiedzialność,
• umiejętność radzenia sobie pod presją czasu i w sytuacjach stresowych,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY :
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• pracę w biurze / na budowie,
• stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju kompetencji zawodowych

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)