Specjalista ds. rozwoju sieci

Rabat Detal

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie nowych klientów do Sieci
- Budowa długoterminowej relacji z klientami
- Wdrażanie akcji promocyjnych i marketingowych w sklepach franczyzowych
- Opieka nad klientami na powierzonym terenie
- Prowadzenie dokumentacji handlowej

Oczekiwania:
- Doświadczenie w handlu i znajomości lokalnego rynku sklepów spożywczych i branży FMCG
- Wysokie zdolności interpersonalnych – komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
-Praktyczna znajomość technik negocjacyjnych
- Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
- Inicjatywa i samodzielności w działaniu
- Dobra znajomości pakietu MS Office
- Prawo jazdy kat. B.
- Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

- Stabilną a jednocześnie ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowa o pracę na pełny etat
-Wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od realizacji zadań
- Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki stopień kompetencji
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
Miejsce pracy
  • Nakło nad Notecią pow. nakielski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.