Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników i Testowania Oprogramowania.

SSC Master Sp. z o.o.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Informatyk

Umowa o pracę

O Nas:
SSC Master Sp. z o.o. jest producentem platformy do elektronicznego obiegu i zarzadzania dokumentami wewnątrz organizacji. Dzięki specjalnie zamodelowanym formularzom oraz możliwości dowolnego kreowania obiegu dokumentu, nasze aplikacje stanowią kompletną platformę do zarządzania i optymalizacji przepływu informacji w firmie. Realizujemy projekty, w których pierwszorzędną rolę odgrywa kreatywność połączona z wysoką dyscypliną realizacji. Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania oparte o SaaS i model dzierżawy, ale także tradycyjne wdrożenia. Nasi programiści uczestniczą w całym cyklu tworzenia oraz implementacji rozwiązań, w istotny sposób wpływając na ich kształt i kierunki rozwoju.
Zespół tworzy grupa młodych i kreatywnych osób ukierunkowanych na najnowsze rozwiązania technologiczne w powiązaniu z dobrze rozumianymi potrzebami biznesu.
W związku z dynamicznym rozwojem platformy, poszukujemy osób na stanowisko
Zakres obowiązków:
• przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników w ramach I linii wsparcia,
• przekazywanie zgłoszeń do kolejnych linii wsparcia,
• opracowywanie planów testów i definiowanie przypadków testowych,
• wykonywanie manualnych i automatycznych testów,
• przygotowanie dokumentacji wraz z dokumentacją techniczną i utrzymaniową.
Umiejętności wymagane:
• doświadczenia zawodowe w obszarze testowania oprogramowania,
• znajomość narzędzi: np. JIRA, TestLink lub inne,
• wiedza z zakresu jakości oprogramowania,
• praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej,
• otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność,
• dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.
Umiejętności dodatkowe:
• podstawowa znajomość relacyjnych baz danych,
• doświadczenie w projektowaniu interface użytkownika.

Oferujemy

• wynagrodzenie na poziomie 3000 – 6000 netto miesięcznie,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• miłą atmosferę,
• pracę w młodym i rozwojowym zespole,
• doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie. Miejsce pracy: Toruń, pełen etat. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: @ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)